O firmie

30 lat w branży

piaskowanie-betonuZakład zabezpieczeń antykorozyjnych działa na rynku już od 1984 roku.

Specjalizacja

Zakład nasz specjalizuje się w pracach antykorozyjnych dla przemysłu spożywczego (winiarnie, browary, słodownie), oczyszczalnie, gazociągi, rurociągi, zbiorniki na wodę pitną,  stacje uzdatniania wody, konstrukcje hal stalowe lub betonowe, zbiorniki ciśnieniowe, kominy, powierzchnie betonowe basenów czy też wiaduktów, czyszczenie ścian z cegły bądź z drewna, itp.

Kompleksowe usługi

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych atestowanymi wykładzinami (usuwanie starych powłok, przygotowanie powierzchni, nanoszenie farb i powłok antykorozyjnych).

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt gwarantujący wykonanie przyjętych zleceń (m.in.  oczyszczarki pneumatyczne, hydrodynamiczne agregaty malarskie GRACO czy WAGNER).

Zakład nasz wyjątkowo posiada między innymi urządzenia malarskie do malowania hydrodynamicznego na gorąco z jednoczesnym mieszaniem składników farby. Powłoka malarska nakładana tą metodą w temperaturze 60 -70 st. C charakteryzuje się bardzo wysoką szklistościa i jest wyjątkowo gładka. Pozwala to utrzymanie wyjątkowej czystości powierzchni malarskiej jak i wysokiej czystości zawartego medium.

Ponadto posiadamy urzadzenia mechaniczne do usuwania starych i bardzo grubych powłok malarskich. Jesteśmy w stanie szybko, skutecznie i tanio usunąć wielowarstwowe wymalowania z farb epoksydowych czy też z ebonitu czy zendry walcowniczej.

Co jeszcze nas wyróżnia od innych wykonawców,  to umiejętność ograniczenia do minimum zapylenia podczas piaskowania w zamkniętych pomieszczeniach, halach przemysłowych, zbiornikach z małym wejściem itp.

Podejmując z nami współpracę zapewniają Inwestorzy zapeweniają sobie gwarancję jakości i rzetelność wykonania prac.